Kaynak | Şahsan Metal
[ kaynak ]

Tüm Kaynak İhtiyaçlarınız İçin Hassas Çözümler Alın

Ana metali eritmeyen sert lehimleme ve lehimlemenin aksine kaynak, ana malzemeyi eriten yüksek ısılı bir işlemdir. Tipik olarak bir dolgu malzemesi ilavesiyle.

Yüksek sıcaklıktaki ısı, ana metalden daha güçlü olabilen birleştirmeyi oluşturmak için soğuyan erimiş malzemeden oluşan bir kaynak havuzuna neden olur. Basınç, ısının yanında veya kendi başına bir kaynak üretmek için de kullanılabilir.

Deneyimli kaynakçılarımızın ihtiyaç duyduğunuz her türlü ev kolonunu veya çeşitli metalleri kaynaklamasına olanak tanır. Yetenekli teknisyenlerimiz , çok hafif ölçülü ürünlerden ağır ölçülü ürünlere kadar çok çeşitli malzemeleri kaynaklamak için modern MIG , TIG ve gaz-altı kaynağı ekipmanlarını kullanır. 

Şahsan Metal kaynak laboratuvarı, son teknoloji sistemler ve proses teknolojileri ile donatılmıştır. Nitelikli kaynak metalürji uzmanları, kaynak mühendisleri ve kaynakçılardan oluşan bir ekip, müşterilerimizin karmaşık projelerdeki kaynak teknikleri ile ilgili sorularını her adımda yanıtlamak için hazırdır.

85

TİG, MİG, MAG KAYNAK

 Kullanımda bir sarf malzeme olan tungsten elektrot ark üreterek iş parçası üzerinde kaynak operasyonu meydana getirir.

75

GAZ-ALTI KAYNAK

Kaynak için gerekli ısının, tükenen bir elektrot ile iş parçası arasında oluşan ark sayesinde ortaya çıktığı bir ark kaynak yöntemidir.

85

Punta Kaynak

Elektrik akımı ve akıma gelen direnç ile elde edilen ısı iki metal cismin birleşim kısımlarında kaynaklama işlemi işini görür.

[ BÜYÜK, KÜÇÜK İŞ YOK ]

Her Müşteri Önceliğimizdir.