Hakkımızda | Şahsan Metal
[ yenilikçi ve başarılıyız ]

Bir Tavrımız Var

Şahsan Metal’in kurucusu Şadi BAŞTAK, 2008 yılında Türk Telekom Fabrika’dan emekli olarak 2009 yılında 20 m2 alanda kendi şirketini kurarak ticarete atılmıştır. Toplam 6 yıl içerisinde 6000 m2 bir alanda faaliyet gösterecek şekilde kendi fabrikasını kurarak  metal sektöründe ihracat-ithalat yaparak 100 çalışanı ile birlikte şirketini tanınmış ve güvenilir bir şirket  haline getirmiştir. Yeni bir oluşumla farklı bir sektörde edinilen tecrübe ile Şahsan Metal bugünkü haline kavuşmuştur.

[ İSTİKRARLI STRATEJİ ]

Biz Bir Takımız

Misyonumuz, binlerce yıl boyunca kullanılacak, Geri kazanılacak ve tekrar tekrar kullanılacak, dikkatle yönetilen bir metal ürün inşa etmektir.

MİSYONUMUZ

Yeni teknik çözümlere amansızca bağlı kalarak, yüksek kaliteli ürünler ve parçalar sunarak ve eksiksiz müşteri hizmetleri sunarak hizmet verdiğimiz sektörlerde tercih edilen ortak olarak tanınacağız.

VİZYONUMUZ

Etik değerlere ve adalete verilen öncelik ile tüm ekibin özverili çalışma alışkanlıklarıyla beraber sürekli kendini geliştiren bir devinimle kültürel değerlerimize sahip çıkıyoruz.

DEĞERLERİMİZ
[ +]
mevcut müşeriler
[ +]
yılların deneyimi
[ +]
uzmanlar ile iş birliği
[ +]
başarılı projeler
[ ezkizden hayata ]

Gerçekleşen Tasarımlar

Müşteriyi yaptığımız her şeyin merkezine koyuyoruz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanırsak başarılı olacağımıza inanıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve işlerine değer katan yaratıcı çözümler sunmak için çok çalışıyoruz.

Çalışanlarımıza bağlıyız.

Güvenliğin en önemli konu olduğu ve çalışanların hem kişisel hem de profesyonel gelişim için fırsatlara sahip olduğu bir ortam sağlayarak çalışanlarımızı önemsiyoruz. Geleneksel düşünceye meydan okuyan, ekip çalışmasını teşvik eden, hesap verebilirlik gerektiren ve başarıyı ödüllendiren bir kültürü teşvik ediyoruz.

Topluluğumuza karşı görevlerimizi yerine getiriyoruz.

İyi bir kurumsal vatandaş olmanın getirdiği sorumluluğu ciddiye alıyoruz ve kendimizi yaşadığımız ve çalıştığımız yerel topluluklarımızda olumlu bir etki yaratmaya adadık.

Yatırımcılarımız için değerliyiz.

Maliyet verimliliği tutkumuzla, kaynaklarımızı etkin kullanarak ve istikrarlı, kârlı büyüme hedefimize ulaşarak, metal sektörünün en güçlü şirketi olmak için çalışıyoruz.

[ Ürünlerinizi Hayata Geçirmek İçin ]

En İyi Yaptığımız Şeye Odaklanıyoruz

[ BİZDEN DİNLEYİN ]

BUGÜN TANIŞALIM

 Profesyonel hale 26 yıllık deneyim ile getiren Şadi Baştak tarafından 2021 yılında çeşitli metallerin üretimi üzerine faaliyet gösteren yeni şirketi Şahsan Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ni kurulmuştur.

Şahsan metal bir üretim şirketidir.  Her çeşitte hammaddelerin işlenerek ürün haline getirilmesi gerçekleştirilmektedir.

Şahsan Metal uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmeyi istemektedir.

Müşteri taleplerini hızlı ve doğru şekilde karşılamak ve üretim kapasitesini sürekli olarak arttırmak öncelikli hedefi olup sektördeki yenilikleri ve pazar taleplerini düzenli olarak takip edereK ARGE ve kalite çalışmaları ve yeni
bir şirket olmasına rağmen kurucusu ve çalışanlarının tecrübesi sayesinde seviyesini profesyonel düzeyde tutmaktadır.