Eksantrik/ Hidrolik Büküm | Şahsan Metal
[ EKSANTRİK/HİDROLİK büküm ]

Yılların Verdiği Tecrübe İle Kaliteli Hizmet

Hidrolik/Eksantrik büküm tonlarca ağırlığın cisim ya da materyal parçası üzerine uyguladığı kuvvet ile istenilen şekle bürünmesine denir. Bu büküm tekniğininde fazla tonaj gücü uygulamak cismi kendi formal formundan başka formal durumlara kaymasına sebebiyet verebilir bu yüzden özenle ayarlanması gerekli. Her materyal ya da her cisim parçası aynı kuvveti ve basıncı kaldıramaz, direnç noktaları farklıdır ve bu direnç noktalarını iyi kullanmak gerekir.

Gereğinden fazla baskı uygulamak kötü sonuçlar doğurabilir. Bunun önüne geçmek içinse en iyi teknoloji ve tecrübeye sahip olunması gerekir. Şahsen metal olarak yılların tecrübesi ve gelmiş aynı zamanda gelecek olan teknolojinin en güncel durumuna ayak uyduruyoruz ve aynı zamanda sahibiz.

Metal, çelik, alüminyum parçaların 3D formunda ısı ve dirence maruz kalmadan kalıcı şekil değiştirmesine eğme ve bükme denir. Şahsan-Metal olarak bütün büküm işlemlerimizi 3D tasarlıyoruz ve sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.

Hidrolik/Eksantrik bükümde kendi içerisinde birden fazla teknik barındırır her teknik ağırlık ve ağırlığa uygulanan direnç ile sonuçlanır fakat her teknik için tehlike ve planlama evresi farklıdır. Planlama evresinin en ince ayrıntısına kadar hiçbir detayı atlamadan ve göz ardı etmeden yapıyoruz. Sorunsuz iş çıkarılması ve işlemin sonucunda memnun kalınması gerekli. Aynı şekilde tehlikeler için ‘de gerekli tedbirleri alıyoruz. Son ana kadar güvenlik elimizde oluyor. Herhangi bir materyale fazla güç uygulamak materyalin farklı bir hale bürünmesi demek olur. Materyalin özünü koruması ve işlem sonucunun istediğimiz şekilde olması için elimizden geleni yapıyoruz. Usta kadromuz ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

85

BÜKÜLME PAYI

Belirli bir açı ve yarıçapta bir büküm yapmak için gereken yassı sacın uzunluğu pay olarak bırakılır. 

75

METAL, ÇELİK, ALÜMİNYUM GERME

Dış tabakaları gerilir ve iç tabakalar sıkıştırılır.

85

METAL, ÇELİK, ALÜMİNYUM BÜKME

Bükme makinesinin uygulanmasının sonucu, istenen açıda sac veya metal malzeme bükülür.

[ BÜYÜK, KÜÇÜK İŞ YOK ]

Memnuniyet ve Güven Bir Numaralı İlkemizdir.